BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2018_08/t/add-c22546ec-123202.jpg
zdjecia/2019_05/t/add-38c8b380-183538.jpg
zdjecia/2018_09/t/add-2804dbb7-150518.jpg
zdjecia/2018_07/t/add-19c2f271-214339.jpg
zdjecia/2015_06/t/add-32cbf8d7-142048.jpg
zdjecia/2017_04/t/add-af5a3934-093807.jpg
zdjecia/2019_05/t/add-c4dd3e69-174839.jpg
zdjecia/2018_02/t/add-90df5905-133226.jpg
zdjecia/2018_09/t/add-75ee5c8c-112310.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Traffic Partner Limited Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na naszych stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań i dostosowania ich do twoich preferencji) Jednoczesnie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i zapoznałes się z naszą politykę prywatności. zgodną z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 182 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Wrocław,Warszawa, Anonse kobiet

"Do ut des"

Witajcie,

1.Wielkie, małe ego.
Bawi mnie, że mężczyźni próbują wzbudzić zainteresowanie kobiet, zaczynając autopromocje od słów: "jestem przystojny, wysportowany". Tylko, że kobiety to absolutnie nie obchodzi. Nawet mnie! Choć jestem wyjątkiem, który nie szuka sponsora, nie. Oczywiście masz mieć pieniądze dla kobiety, która szuka sponsora i takiej, która nie szuka (mnie). Jednak to jak wyglądasz jest tu najmniej ważne. Od lat przyglądam się temu zjawisku i nie mogę pojąć dlaczego dla samych mężczyzn wygląd jest tak istotny, skoro dla nas kobiet, to nie ma znaczenia. Może dlatego, że prócz wyglądu nie masz nic do zaoferowania? Kobieta nie chce pięknisia, który częściej zagląda do lustra od niej samej, kto zna trendy, kocha zakupy, zdrowe żywienie, siłownie, ale przede wszystkim jest zakochany w sobie samym. Ot Narcyz! Jeśli kobieta jest piękna i wartościowa to wyjdzie na randkę z mężczyzną XXL i będzie dumna i szczęśliwa , że może towarzyszyć mężczyźnie, który może i nieco odbiega od kanonu męskiego macho, ale świetnie spędza z nim czas i jest oczarowana tym, jak na nią patrzy, traktuje itd. Tylko Wy, Panowie potrzebujecie pokazać się w towarzystwie krzykliwej piękności, by poprawić swoją samoocenę. "Hej, skoro idę z ów bóstwem ulicą, muszę być zatem cholernie przystojny, bo tylko takie dziewczyny, wybierają takich mężczyzn" Błąd. My zupełnie nie kierujemy się wyglądem w wyborze mężczyzny. Kompletnie nie rozpatrujemy atrakcyjności pana w tych kategoriach. Nie musimy się nikim obnosić, by dowartościować swoje malutkie jak ziarnko ego. Nie ujmuje mi, że ktoś zobaczy mnie z mężczyzną, niepasującym do mojego stroju czy wzrostu. Absolutnie nie musimy dobierać się pod względem walorów wizualnych. Jesteś mężczyzną? Możesz mieć potargane włosy i awersje do mody. Wskazuje to tylko na to, że się różnimy.Ty jesteś meżczyzną a ja kobietą, ja uwielbiam zakupy, a Ty nie. Wolę mężczyznę, z którego osiągnieć mogę być dumna, nie mięśni czy jędrnej pupy.
2. Właściwa kolejność.
Nie szukam sponsora, bo lubię, kiedy wszystko ma swój właściwy bieg i dzieje się naturalnie. To znaczy, jeżeli każdy jest w swojej roli i dobrze się w niej czuje. Kiedy kobieta jest kobieca, a mężczyzna męski. Kiedy kobieta nie czuje się przedmiotem, a mężczyzna debilem. Kiedy nikt niczego nie wymusza na sobie i nie mówi co partner ma robić. Kiedy naturalnie przychodzą rzeczy, z całą pewnością dla nas obojga ważne, jak uczucie, seks, wsparcie i bliskość. Kiedy mężczyzna kupuje prezent, bo ma ochotę zrobić niespodziankę, a co za tym idzie przyjemność. Nie robi tego z nakazu, przymusu czy chęci dostania czegoś w zamian. Choć relacja dwojga ludzi to ciągła wymiana, ja Tobie, Ty mnie (Do ut des). Uważam, że naturalność i zdrowa kolejność rzeczy nauczy nas do siebie szacunku, co jest kluczem do długiej znajomości.
3. Złoty cielec.
Dlaczego życzę sobie poznać mężczyznę z zasobami materialnymi wyższymi niż przeciętne? Bynajmniej nie dlatego, by za wszelką cenę je posiąść. Chce żeby był niezależny, bo to kształtuje jego charakter, jego pewność siebie. Oczywiście również pozwala zapewnić godny byt jemu i partnerce i to winno być jedną z głównych ambicji faceta, by kobiecie przy jego boku nigdy niczego nie brakowało. A mężczyzny spokój to spokój i zadowolenie kobiety. Mężczyzna spełniony pozwala spełniać się kobiecie. Ja nie mam apetytu na pieniądze. Ja mam apetyt na bliskość.
4. Niewyraźny zarys.
Wyglądam na tyle dobrze, by mówiono o mnie, że skoro "taka dziewczyna jak ja, lat 26, nie ma mężczyzny, to z całą pewnością jest ze mną coś nie tak". Ja nawet chyba wiem co. Nie zadowala mnie byle kto. Nie wynika to z kaprysu, a z gruntownej oceny osoby. Nie można się przecież zgadzać na substytuty. I tak na przykładzie sukienki. Jeśli marzę o tej, której mieć nie mogę, to nie chcę żadnej innej. Nie założę zamiennika, by nosić go z grymasem na twarzy. Jest to kwestia kompromisu z całą pewnością. Niestety ja ich nie uznaje ani w uczuciach ani nawet w garderobie.
5. Seks i uczucia.
DLa mnie jako osoby wrażliwej seks nie występuję nigdy odrębnie. Zawsze towarzyszą mu uczucia. Może rodzić to w Waszych głowach obraz przytulania i wzajemnego miziania pod kocem. Niekoniecznie. Uczucia w kontaktach seksualnych są potrzebne, jak potrzebne jest poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. I wcale nie musi to kojarzyć się z grzecznym seksem. Bardzo długo uczymy się swojej seksualności. Coś co kiedyś dawało nam satysfakcje może juz nie być tak ekscytujące. Tego doznałam ja sama. Ktoś jakiś czas temu, po raz pierwszy, bardzo źle potraktował mnie w łóżku i bardzo mi się to podobało. Uciekłam od tego zdarzenia, bo bałam się konekwencji, uzależnienia. Uciekłam od tego mężczyzny, nadawał się tylko do jednego. Szkoda. Od tamtej pory fantazjuje, by przydarzyło mi się to jeszcze raz. On nie zdobył mojego zaufania, dlatego nie zdobył mnie. Za to cały wstęp był dużo lepszy i mocniejszy od seksu w moim całym erotycznym życiu. Jak dobrze czuję się w roli uległej wiem niestety tylko JA.

Zdjęcie główne

← cofnij

ID: #130560
Podbity: 2019-03-17, 08:58

Anonse kobiet
Wrocław,Warszawa, Cała polska , Cała polska

Pozostało Tobie dzisiaj do wyświetlenia kontaków: 3.

Moje preferencje

Cel spotkania: Towarzystwo | Upodobania: Singiel, Uległy/a,

Mój wygląd: budowa ciała: Szczupła | kolor włosów: Blondyn(ka) | kolor oczu: Niebieskooka(ki) | wzrost: 176 cm | waga: 58 kg | biust: Średni biust

Preferowane godziny kontaktu: Poniedziałek - Piątek: Dowolne, Sobota: Dowolne, Niedziela: Dowolne

Zdjęcia

img_20190314_2251355.jpg

Dodatkowe galerie

Ten użytkownik nie ma dodatkowych galerii.

ikona podbij ikona edytuj ikona zgłoś nadużycie

Kolejne anonse ...

For You
Warszawa
zdjecia/2017_07/t/add-d32405d8-044015.jpg
Warszawa,Kra...
Hej, poznamy się?
Kraków
zdjecia/2018_06/t/add-16e51b0c-173330.jpg
Warszawa
Escort
Żnin
Jesteś gotowy na ekscytująca przygodę...
Warszawa,Kat...
pilnie potrzebuję.
Cała Polska
Wino kolacja i niech wieczór się toczy
Poznań
moja aparycja jest ponadprzeciętna
Warszawa

Zgłoszenie jest monitorowane, Twój adres IP jest logowany.

Email (wymagane):

Krótkie wyjaśnienie (opcjonalne):

ikona zgłoś nadużycie

Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email