BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2021_07/t/add-fe68f72c-013725.jpg
zdjecia/2017_04/t/add-45d009c0-121721.jpg
zdjecia/2015_09/t/add-4f76e72c-013955.jpg
zdjecia/2021_06/t/add-9db6efe2-191941.jpg
zdjecia/2019_04/t/add-86e79bcf-152211.jpg
zdjecia/2021_06/t/add-c1aaf9e1-132236.jpg
zdjecia/2017_09/t/add-71a973cb-110927.jpg
zdjecia/2019_01/t/add-dab695b6-170147.jpg
zdjecia/2021_10/t/add-01297685-160408.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Traffic Partner Limited Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na naszych stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań i dostosowania ich do twoich preferencji) Jednoczesnie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i zapoznałes się z naszą politykę prywatności. zgodną z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 182 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Warszawa,Poznań,Łódź,Radom, Anonse kobiet > Szukam sponsora

"tania sprawa – dlatego"

Witaj nieznajomy.

Coś o mnie: mam 24 lata, na co dzień pracuję, studiuję.. Realizuję swoje marzenia.. Przynajmniej się staram w miarę swoich możliwości :) Jestem szczupłą, atrakcyjną brunetką. Jestem inteligentną, błyskotliwą, z poczuciem humoru, oczytaną i bardzo sympatyczną dziewczyną. Potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji.

Zdrowo myślący mężczyzna nie będzie mnie osądzał.. Ale chce czegoś więcej od życia. Nie mam żadnych oporów, żeby to osiągnąć i polepszyć warunki swojego życia. Ty natomiast możesz jednocześnie spędzić bardzo miło czas i pomóc komuś, kto tego potrzebuje :) Każdy zasługuje na odrobinę szczęścia, a każdemu to szczęście daje co innego... ;)

Nie jestem profesjonalistką. Możesz powiedzieć: jesteś dziwką. A Ty kim jesteś, skoro naraz śpisz z żoną i kochanką? Ja nikogo nie osądzam i sama nie chcę być osądzana. Mam szacunek do siebie i tego wymagam od drugiej strony. To, że potrzebuję pomocy finansowej, mężczyzny, który będzie potrafił się mną zaopiekować, nie czyni ze mnie prostytutki.

Zadbana kobieta, to taka, którą na to stać. Zabiegi kosmetyczne, zdrowe odżywianie, markowe ubrania, firmowe kosmetyki – to bardzo wysoki koszt. Dziewczyna, która nie ma bogatych rodziców, chwyta się wszystkiego, aby podwyższyć swój poziom życia. Aby czuć się w pełni kobietą.

Niestety utrzymanie mieszkania, samochodu, podstawowe zakupy to też nie jest tania sprawa – dlatego, My Kobiety, często musimy wybierać co jest na dany moment lepszym wydatkiem. Wychodzi zawsze na to, że dbanie o wygląd zewnętrzny idzie na szarym końcu. Czemu? Bo po co mi ulubione, drogie perfumy, kiedy do końca miesiąca nie będę miała co włożyć do garnka? :)

Dylematy dnia codziennego może rozwiązać dodatkowa „premia” do wypłaty. Jestem ambitną dziewczyną, zawsze staram się wszystko osiągać ciężką pracą.. Ale ile można? W końcu trzeba przyznać, że się potrzebuje pomocy..:)

Mam nadzieję, że znajdę tutaj kogoś, kto pomoże mi pokonać codzienne problemy szarego człowieczka i doda trochę kolorów do mojego życia..:)

Nie umawiam się na spotkania zapoznawcze przy kawie. Randki możemy sobie odpuścić – obydwoje wiemy, po co tutaj jesteśmy.

Pozdrawiam:)

Zdjęcie główne

← cofnij

ID: #95566
Podbity: 2014-07-25, 15:18

Anonse kobiet > Szukam sponsora
Warszawa,Poznań,Łódź,Radom, Mazowieckie , Cała polska

Kontakt natychmiastowy, bez logowania.

Zamieszczająca/y anons zadecydował(a), że jego/jej dane kontaktowe będą widoczne dopiero po weryfikacji SMS

Aby otrzymać anonimowo smsem zwrotnym dane kontaktowe do tej osoby

wyślij 1 sms o treści ANSSS.95566.G na numer 92590

Dane kontaktowe otrzymasz SMS-em zwrotnym, Jeżeli nie będziesz mógł skontaktować się z wybraną osobą napisz do nas email na adres kontakt@sponsoraszukam.pl wysyłając ID anonsu,nazwę strony,pierwsze 6 cyfr numeru telefonu komórkowego z którego był wysłany SMS oraz date jego nadania. Żadnego emeila nie pozostawiamy bez odpowiedzi, każdą uzasadnioną reklamację rozpatrujemy pozytywnie

Twój numer z którego wysyłasz sms nie jest nigdzie przechowywany i udostępniany. Gwarantujemy pełną anonimowość. aby wejść do SEKRETNEJ STREFY dla WYBRANYCH .
USŁUGA JEST PRZEZNACZONA JEDYNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.
PO WYSŁANIU SMSA OTRZYMASZ PEŁNY DOSTĘP DO DANYCH KONTAKTWOWYCH TEGO ANONSU W POSTACI EMEILA LUB/I TELEFONU. PROCEDURA OTRZYMANIA KONTAKTU NASTĘPUJE POPRZEZ ZŁOŻENIE OŚWIADCZENIA O BYCIU OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ, WYSŁANIA SMSA O WARTOŚCI 30,75 zł BRUTTO ORAZ AKCEPTACJI REGULAMINU I POTWIERDZENIA NIE UDOSTĘPNIANIA OTRZYMANEGO KONTAKTU OSOBOM TRZECIM


Jeśli posiadasz kupon na kontakt, wpisz go tutaj i wybierz "Zrealizuj kupon i pokaż kontakt":

Jeżeli chcesz kupić hurtem kupony na kontakt, kliknij tutaj.

Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email