BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2019_01/t/add-fca611b3-210355.jpg
zdjecia/2017_12/t/add-3ed5188f-180843.jpg
zdjecia/2015_05/t/add-acfa2f79-184540.jpg
zdjecia/2017_04/t/add-72263be4-184247.jpg
zdjecia/2023_12/t/add-6a0e6f2a-130020.jpg
zdjecia/2021_05/t/add-f66f31b8-150714.jpg
zdjecia/2019_03/t/add-c1049833-173910.jpg
zdjecia/2023_12/t/add-69fc1a8b-144525.jpg
zdjecia/2023_12/t/add-90553c14-094044.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Traffic Partner Limited Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na naszych stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań i dostosowania ich do twoich preferencji) Jednoczesnie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i zapoznałes się z naszą politykę prywatności. zgodną z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 182 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Warszawa, Anonse kobiet > Szukam stałego sponsora

"szukam mężczyzny który mógłby"

Poszukuje znajomości w tym specyficznym miejscu...ale trwalszej niż jednorazowe spotkanie ...szukam mężczyzny który mógłby wprowadzić trochę zmian w moim obecnym życiu które nie ukrywam trochę ostatnio się załamało, w jednym zdaniu mogę napisać ze szukam oderwania od szarej rzeczywistości i chciałabym przeżyć coś nowego...innego co nawet za kilka lat obie strony będą wspominać z uśmiechem na twarzy.:) Nie jestem zdesperowana ,mam na chleb ,nie mam kredytów, długów ale poza tym na niewiele mnie stać.
Lubię sex którego mi brakuje, grę własnymi emocjami, kręcą mnie nowości , nieoczekiwane sytuacje, irytuje mnie zasada bycia grzeczną dziewczynką wyniesiona z domu.
Jestem osobą przy której nuda nie jest groźna dlatego oferuje Ci mile spędzone chwile w ramach za pomoc finansową jaką ? Mam nadzieję że wysoką....
Oczekuję że będziesz mnie traktował jak kobitę poznaną w każdym innym miejscu dystans i nieufność wobec mnie nie jest wskazana.
Może jestem wymagająca sobie pomyślisz, ale nawet przy dobrych umiejętnościach aktorskich prawda szybko wyjdzie i ten związek runie jak domek z kart, dlatego wolę już teraz wyłożyć karty na stół i oczekuje szczerości jeśli na to cie nie stać to w moich oczach na niewiele zdadzą się twoje starania . Lubie mężczyzn którzy lubią się przytulać i całują mnie w szyję, dużą przyjemność sprawia mi dotyk i gra wstępna, stopniowe podsycanie napięcia erotycznego itp.
Ponieważ nie chce być postrzegana jako dziewczyna do towarzystwa zamieściłam normalne zdjęcie bez ukazywania intymnych miejsc, chciałam tylko podkreślić moją figurę.
Podchodzę poważnie do układu którego szukam i liczę że odpowie miły nienadęty Pan nieprzypominający shreka, smerfa ani grubego Świętego Mikołaja i pomoże mi finansowo nie zapłaci za przyjaźń czy sex lecz za rozwój moich pasji i podniesie poziom mojego życia (oczywiście wiem ze nie ma darmowego lunchu :D).
Sądzę że relacja sponsorowana może dać wymierne korzyści prawie jak małżeństwie, pod warunkiem, że obie strony znają zasady, respektują je i siebie nawzajem nasza znajomość może pójść w dobrym kierunku.
Lubię czerwone wino najlepiej całą butelkę na pół z ciekawym mężczyzną po zachodzie słońca + 2 kieliszki+ romantyczna atmosfera i miłe słówka . Jestem wesoła nie lubię długo milczeć podtrzymuję rozmowę jeśli to konieczne i staram się żeby mój rozmówca się otworzył nawet gdy jest milczkiem.

Jeżeli dobrze zrozumiałeś moje intencje i potrzeby, myślisz podobnie, jesteś klasą sama w sobie, tak jak mi zależy Tobie na dyskrecji-proszę o kontakt!!!
Raczej nie szukam miłych spotkań w zaciszu hotelowego pokoju w środku dnia bo wtedy pracuję , nie chcę spotykać się na 2-3godziny bo masz żonę i musisz wracać "Ona" mi nie przeszkadza o ile znajdziesz wystarczająco dużo czasu i będę mogła zostać na noc. Nie ukrywam że mam jak każdy wymagania ale nie są wygórowane jeśli jesteś wartościowym facetem i do tego szczerym to zapraszam do korespondencji ze mną. Czekam na merytoryczną wiadomość taką jaką sam chciałbyś otrzymać będąc na moim miejscu. Więcej w prywatnej korespondencji nie chcę nikogo zamęczyć czytaniem. ;)

Mój konkretny opis : Naturalna uroda, uśmiechnięta o miłym usposobieniu.Wiek ok 30l , mam 170cm Długie włosy, atrakcyjna, ale nie pretensjonalna, jeśli makijaż to delikatny, nie rzucający się w oczy. Ładna, ale nie w typie modelki, bardziej „urocza” niż typ rasowej kobiety, cenie sobie naturalność ubieram się w sposób nierzucający się w oczy.

Zdjęcie główne

← cofnij

ID: #80571
Podbity: 2014-11-04, 16:21

Anonse kobiet > Szukam stałego sponsora
Warszawa, Mazowieckie

Kontakt natychmiastowy, bez logowania.

Zamieszczająca/y anons zadecydował(a), że jego/jej dane kontaktowe będą widoczne dopiero po weryfikacji SMS

Aby otrzymać anonimowo smsem zwrotnym dane kontaktowe do tej osoby

wyślij 1 sms o treści ANSSS.80571.G na numer 92590

Dane kontaktowe otrzymasz SMS-em zwrotnym, Jeżeli nie będziesz mógł skontaktować się z wybraną osobą napisz do nas email na adres kontakt@sponsoraszukam.pl wysyłając ID anonsu,nazwę strony,pierwsze 6 cyfr numeru telefonu komórkowego z którego był wysłany SMS oraz date jego nadania. Żadnego emeila nie pozostawiamy bez odpowiedzi, każdą uzasadnioną reklamację rozpatrujemy pozytywnie

Twój numer z którego wysyłasz sms nie jest nigdzie przechowywany i udostępniany. Gwarantujemy pełną anonimowość. aby wejść do SEKRETNEJ STREFY dla WYBRANYCH .
USŁUGA JEST PRZEZNACZONA JEDYNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.
PO WYSŁANIU SMSA OTRZYMASZ PEŁNY DOSTĘP DO DANYCH KONTAKTWOWYCH TEGO ANONSU W POSTACI EMEILA LUB/I TELEFONU. PROCEDURA OTRZYMANIA KONTAKTU NASTĘPUJE POPRZEZ ZŁOŻENIE OŚWIADCZENIA O BYCIU OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ, WYSŁANIA SMSA O WARTOŚCI 30,75 zł BRUTTO ORAZ AKCEPTACJI REGULAMINU I POTWIERDZENIA NIE UDOSTĘPNIANIA OTRZYMANEGO KONTAKTU OSOBOM TRZECIM


Jeśli posiadasz kupon na kontakt, wpisz go tutaj i wybierz "Zrealizuj kupon i pokaż kontakt":

Jeżeli chcesz kupić hurtem kupony na kontakt, kliknij tutaj.

Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email