BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2021_06/t/add-ce78e1f6-022106.jpg
zdjecia/2019_07/t/add-f42a4075-221239.jpg
zdjecia/2016_05/t/add-11683ba6-222743.jpg
zdjecia/2020_03/t/add-682281fa-155420.jpg
zdjecia/2020_03/t/add-3bb4a8f7-152755.jpg
zdjecia/2021_04/t/add-5c0cb25c-172917.jpg
zdjecia/2015_06/t/add-32cbf8d7-142048.jpg
zdjecia/2017_12/t/add-3ed5188f-180843.jpg
zdjecia/2021_06/t/add-677e5a82-142143.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Traffic Partner Limited Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na naszych stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań i dostosowania ich do twoich preferencji) Jednoczesnie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i zapoznałes się z naszą politykę prywatności. zgodną z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 182 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Warszawa, Anonse kobiet > Szukam sponsora

"niezmiernie zgrabną blondynką o niebieskich oczach"

Witaj,
jestem 22-letnią studentką, poszukującą czegoś nowego i odmiennego. Nigdy wcześniej nie byłam w relacji na zasadach sponsoringu.

Jestem bardzo wysoką (179cm), długonogą, niezmiernie zgrabną blondynką o niebieskich oczach. Zdjęcie nie pokazuje za wiele, ale dyskrecja i anonimowość są dla mnie priorytetem (jestem modelką).
Nie chcę się tu bawić w skromność, po prostu uważam się za ponadprzeciętnie atrakcyjną kobietę.

Gram na pianinie (ukończyłam szkołę muzyczną), sporo rysuję, czytam, gram w siatkówkę, kiedy tylko mogę - podróżuję. Nie chcę się tu głębiej rozpisywać o zainteresowaniach, zostawiam to na prywatną rozmowę. Nie można się ze mną nudzić ;)

Czego szukam? Dyskretnego układu opartego na zaufaniu, szacunku. Uwielbiam sprawiać przyjemność Mężczyźnie, nie piszę tu jedynie o sferze seksualnej. Podnieca mnie satysfakcjonowanie drugiej strony. Poważnie - jeżeli ktoś skupia się tylko na mnie i mojej przyjemności w jakiejkolwiek dziedzinie - nie potrafię się tym cieszyć.
Moje preferencje nie ograniczają się do kilku kategorii. Lubię eksperymenty, zabawy, gierki, odgrywanie scenek - pod warunkiem, że obydwie strony są w stanie na tyle się wyluzować i otworzyć, żeby nie wypadło to niezręcznie :)

Kogo szukam? Mężczyzny, dla którego ważna jest dyskrecja, wyłączność, najwyższy poziom. Wysokiego, zadbanego, inteligentnego, ale nie zadufanego w sobie. Mężczyzny, który osiągnął sukces (jest to ogromnie podniecające ;)).

Sporo oferuję ze swojej strony, ale także mam spore potrzeby. Większość anonsów, które czytałam (1000 zł spotkanie/5000 miesięcznie) leżą nieco poniżej oczekiwań. Chcę poznań mężczyznę, dla którego kwestia finansowa nie będzie obciążeniem, np. wynajęcie mieszkania specjalnie na nasze spotkania.
Jeżeli uważasz, że wymagam za dużo - po prostu poszukaj kogoś innego. Wyraźne zdjęcia oczywiście prześlę, tego samego oczekuję od Ciebie.

J.

Zdjęcie główne

← cofnij

ID: #55223
Podbity: 2012-05-17, 01:10

Anonse kobiet > Szukam sponsora
Warszawa, Mazowieckie

Kontakt natychmiastowy, bez logowania.

Zamieszczająca/y anons zadecydował(a), że jego/jej dane kontaktowe będą widoczne dopiero po weryfikacji SMS

Aby otrzymać anonimowo smsem zwrotnym dane kontaktowe do tej osoby

wyślij 1 sms o treści ANSSS.55223.G na numer 92590

Dane kontaktowe otrzymasz SMS-em zwrotnym, Jeżeli nie będziesz mógł skontaktować się z wybraną osobą napisz do nas email na adres kontakt@sponsoraszukam.pl wysyłając ID anonsu,nazwę strony,pierwsze 6 cyfr numeru telefonu komórkowego z którego był wysłany SMS oraz date jego nadania. Żadnego emeila nie pozostawiamy bez odpowiedzi, każdą uzasadnioną reklamację rozpatrujemy pozytywnie

Twój numer z którego wysyłasz sms nie jest nigdzie przechowywany i udostępniany. Gwarantujemy pełną anonimowość. aby wejść do SEKRETNEJ STREFY dla WYBRANYCH .
USŁUGA JEST PRZEZNACZONA JEDYNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.
PO WYSŁANIU SMSA OTRZYMASZ PEŁNY DOSTĘP DO DANYCH KONTAKTWOWYCH TEGO ANONSU W POSTACI EMEILA LUB/I TELEFONU. PROCEDURA OTRZYMANIA KONTAKTU NASTĘPUJE POPRZEZ ZŁOŻENIE OŚWIADCZENIA O BYCIU OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ, WYSŁANIA SMSA O WARTOŚCI 30,75 zł BRUTTO ORAZ AKCEPTACJI REGULAMINU I POTWIERDZENIA NIE UDOSTĘPNIANIA OTRZYMANEGO KONTAKTU OSOBOM TRZECIM


Jeśli posiadasz kupon na kontakt, wpisz go tutaj i wybierz "Zrealizuj kupon i pokaż kontakt":

Jeżeli chcesz kupić hurtem kupony na kontakt, kliknij tutaj.

Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email