BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2017_04/t/add-72263be4-184247.jpg
zdjecia/2023_12/t/add-6a0e6f2a-130020.jpg
zdjecia/2021_05/t/add-f66f31b8-150714.jpg
zdjecia/2017_12/t/add-3ed5188f-180843.jpg
zdjecia/2019_03/t/add-c1049833-173910.jpg
zdjecia/2023_12/t/add-69fc1a8b-144525.jpg
zdjecia/2023_12/t/add-90553c14-094044.jpg
zdjecia/2023_10/t/add-20cbaf35-221204.jpg
zdjecia/2023_11/t/add-59ebd09f-105947.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Traffic Partner Limited Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na naszych stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań i dostosowania ich do twoich preferencji) Jednoczesnie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i zapoznałes się z naszą politykę prywatności. zgodną z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 182 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Warszawa, Anonse mężczyzn > Zasponsoruje

"niewątpliwie szukam kobiety pięknej"

Szukam kobiety zwykłej i niezwykłej zarazem.
W przeciwieństwie do większości sąsiednich anonsów nie szukam dyskretnej kochanki (nie mam się przed kim chować). Wręcz przeciwnie – chciałbym spędzać z nią wiele chwil wśród ludzi: w restauracji, kawiarnianym ogródku, na plaży, czy w teatrze.
Nie szukam również kobiety, której budżet opiera się na pieniądzach pozyskiwanych z bycia sponsorowaną. Widziałem już w życiu dość aktorek, najczęściej kiepskich, by mieć ochotę na poznawanie kolejnych. Choć wiem również, że w życiu są różne momenty, zatem nikogo nie osądzam i żadnemu rozwiązaniu z góry nie mówię: nie. Lecz nie mam ochoty czytać jednobrzmiącego maila rozsyłanego w odpowiedzi na wszystkie ogłoszenia.
Nie szukam kobiety, która nie trzymała w życiu żadnej książki, w teatrze była ostatnio w podstawówce, a film to dla niej seriale i horrory. Nie szukam też takiej, która słowo „weekend” utożsamia ze słowem „klub”.
Szukam kobiety zadowolonej ze swojego życia, której jednakże czegoś w nim brakuje. A raczej kogoś. I która doszła w swoim życiu do chwili, w której nie szuka już czegoś złudnego i efemerycznego, ale chciałaby stworzyć coś trwalszego i bardziej satysfakcjonującego niż dotychczas. Szukam kobiety mieszkającej w Warszawie, nie wierzę w relacje na odległość.
Niewątpliwie szukam kobiety pięknej. Nie takiej, która usiłuje przekonać mnie, że piękno to rzecz gustu, albo że piękno jest w oku patrzącego. Po prostu pięknej i efektownej. Na pierwszy rzut oka. Gotowej poprzeć to załączonym zdjęciem.
Szukam kobiety z wielką klasą, dużą dozą empatii i wrażliwości. Kobiety taktownej, czułej, ciepłej, szczerej. Emanującej kobiecością. Wiem, lista życzeń jest nazbyt długa, ale wierzę, że może.. Wierzę, że także ten portal przeglądają prawdziwe kobiety..
Czy spotkawszy taką kobietę ośmieliłbym się usiłować redukować ją do roli płatnej kochanki? Czy ona pozwoliłaby sobie na taki rodzaj relacji? Oczywiście, że nie.
Szukam przyjaciółki. Kogoś, kto stanie się dla mnie z czasem kimś ważnym, albo bardzo ważnym i w czyim życiu również stanę się kimś wyjątkowym. Wyjaśniam: to nie jest ogłoszenie matrymonialne, choć pisząc je ani niczego nie zakładam, ani niczego nie wykluczam.
Co powinnaś wiedzieć o mnie zanim podejmiesz decyzję, czy do mnie napisać? Mam wrażenie, że bardzo dużo napisałem o sobie wyżej, kiedy pisałem o tym, kogo szukam. Zapytasz o wiek – mam 37 lat. Zapytasz o wygląd – jest naprawdę dobrze. Zapytasz o to dlaczego piszę to tutaj – miejsce tak samo dobre i złe, jak każde inne w sieci. O inne rzeczy – musisz zapytać sama.

Zdjęcie główne

← cofnij

ID: #42129
Podbity: 2011-06-13, 09:27

Anonse mężczyzn > Zasponsoruje
Warszawa, Mazowieckie

Pozostało Tobie dzisiaj do wyświetlenia kontaków: 3.

Jeżeli chcesz otrzymać BEZPŁATNIE dane tego anonsu. Poniżej podaj po prostu swój adres email, na który niezwłocznie wyślemy dane kontaktowe anonsu ID:42129

 

Zapoznałem(am) się z warunkami regulaminu i akceptuje je. (link otwiera się w nowym oknie)
Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email