Strony tylko dla dorosłych !
UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Traffic Partner Limited Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na naszych stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań i dostosowania ich do twoich preferencji) Jednoczesnie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i zapoznałes się z naszą politykę prywatności. zgodną z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
Kraków, Anonse kobiet > Szukam sponsora
"Potrzebuję adrenaliny"
Do mojej codzienności wkradła się nuda i rutyna. Czegoś mi brakuje. Szukam mężczyzny który dostarczy mi wrażeń i zapanuje nad moim wybuchowym temperamentem... Potrzebuję adrenaliny, w towarzystwie zadbanego i eleganckiego, najlepiej trochę zwariowanego pana. Nie chcę rezygnować ze swojego dotychczasowego życia, dlatego preferuję dyskretne spotkania późną wieczorową porą.
Mieszkam w Krakowie. 164 cm wzrostu, 56 kg, brunetka, włosy do ramion.
Odpiszę tylko na miala który zawiera kilka słów o tobie, zdjęcie, czego oczekujesz i co możeszmi zaoferować, również w kwestii finansowej.

Pozostało Tobie dzisiaj do wyświetlenia kontaków: 3.
Jeżeli chcesz otrzymać BEZPŁATNIE dane tego anonsu. Poniżej podaj po prostu swój adres email, na który niezwłocznie wyślemy dane kontaktowe anonsu ID:132669

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?