Strony tylko dla dorosłych !
UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Traffic Partner Limited Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na naszych stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań i dostosowania ich do twoich preferencji) Jednoczesnie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i zapoznałes się z naszą politykę prywatności. zgodną z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
Poznań,Wrozław,Warszawa, Anonse kobiet > Szukam stałego sponsora
"Może to TY..."
Miejsce dość specyficzne i nie wiem, czy wpasuję się w kanon tutejszych ogłoszeń;)
Mam nadzieję poznać tu interesującego mężczyznę z charakterem, z którym stworzę interesującą i długoterminową znajomość. Nie szukam tu związku, te już mam za sobą. Stałe zobowiązania typu jesteśmy "parą", wprowadzają, prędzej czy później, chaos i zamieszanie, a tego chciałabym uniknąć.
Szukam relacji z interesującym, konkretnym i stanowczym mężczyzną, wiek to kwestia umowna. Zazwyczaj byłam w związkach z młodszymi mężczyznami, to z racji tego, że wyglądam dość młodo. Mentalnie też nie czuję się na swoje lata. Na codzień pozytywnie nastawiona do życia i ludzi. Nie lubię wiecznego narzekania i niezadowolenia.
Jakkolwiek, mam 35 lat, więc studia mam już za sobą ;), brunetka, średniego wzrostu 166cm, szczupła ale nie chuda.
Podobno mało komu się nie podobam,choć wiadomo gusta są rózne.Na brak powodzenia nie narzekam, a wręcz przeciwnie, zwłaszcza gdy ktoś mnie troszkę pozna. Niestety, z racji wykonywanego zawodu najczęściej obracam się w towarzystwie mężczyzn będących w związkach, a w takie relacje NIE WCHODZĘ.
Jestem tu bo szukam znajomości z jasnymi zasadami, dbamy o obopólną przyjemność z aspektem finansowym w tle, to pozwoli na pewien komfort i poczucie bezpieczeństwa. Szukam przyjacielskiej, otwartej relacji w której będzie gościła szczerość, fan i namiętność, za którą oboje będziemy tęsknić :-) Będzie czas na wspólny lunch, szybki numerek jak najdzie nas ochota, ale też fajny weekendowy wypad.
Jestem sama już jakiś czas, i zwyczajnie chciałabym pobyć z kimś, przytulić się,czuc obecność i zapach drugiej osoby.
Zdaję sobie sprawę , iż moje ogłoszenie jest dość nietypowe w tym środowisku. Jeśli Cię zainteresowałam i szukasz podobnej relacji, pisz śmiało:)
P.S. jeśli jest możliwość załącz, proszę swoje zdjęcie poglądowe, to znacznie ułatwi komunikację. Bo nie czarujmy się bez wspólnej aprobaty... nic z tego nie wyjdzie.
Pozdrawiam i czekam....

← cofnij
ID: #130932
Podbity: 2019-02-08, 22:59
Anonse kobiet > Szukam stałego sponsora
Poznań,Wrozław,Warszawa,
Wielkopolskie
, Cała polska
Kontakt natychmiastowy, bez logowania.
Zamieszczająca/y anons zadecydował(a), że jego/jej dane kontaktowe będą widoczne dopiero po weryfikacji SMS
Aby otrzymać anonimowo smsem zwrotnym dane kontaktowe do tej osoby
wyślij 1 sms o treści ANSSS.130932.G na numer 92590
Dane kontaktowe otrzymasz SMS-em zwrotnym, Jeżeli nie będziesz mógł skontaktować się z wybraną osobą napisz do nas email na adres kontakt@sponsoraszukam.pl wysyłając ID anonsu,nazwę strony,pierwsze 6 cyfr numeru telefonu komórkowego z którego był wysłany SMS oraz date jego nadania. Żadnego emeila nie pozostawiamy bez odpowiedzi, każdą uzasadnioną reklamację rozpatrujemy pozytywnie
Twój numer z którego wysyłasz sms nie jest nigdzie przechowywany i udostępniany. Gwarantujemy pełną anonimowość. aby wejść do SEKRETNEJ STREFY dla WYBRANYCH . USŁUGA JEST PRZEZNACZONA JEDYNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH. PO WYSŁANIU SMSA OTRZYMASZ PEŁNY DOSTĘP DO DANYCH KONTAKTWOWYCH TEGO ANONSU W POSTACI EMEILA LUB/I TELEFONU. PROCEDURA OTRZYMANIA KONTAKTU NASTĘPUJE POPRZEZ ZŁOŻENIE OŚWIADCZENIA O BYCIU OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ, WYSŁANIA SMSA O WARTOŚCI 30,75 zł BRUTTO ORAZ AKCEPTACJI REGULAMINU I POTWIERDZENIA NIE UDOSTĘPNIANIA OTRZYMANEGO KONTAKTU OSOBOM TRZECIM

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?