BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2019_01/t/add-fca611b3-210355.jpg
zdjecia/2017_12/t/add-3ed5188f-180843.jpg
zdjecia/2015_05/t/add-acfa2f79-184540.jpg
zdjecia/2017_04/t/add-72263be4-184247.jpg
zdjecia/2023_12/t/add-6a0e6f2a-130020.jpg
zdjecia/2021_05/t/add-f66f31b8-150714.jpg
zdjecia/2019_03/t/add-c1049833-173910.jpg
zdjecia/2023_12/t/add-69fc1a8b-144525.jpg
zdjecia/2023_12/t/add-90553c14-094044.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Traffic Partner Limited Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na naszych stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań i dostosowania ich do twoich preferencji) Jednoczesnie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i zapoznałes się z naszą politykę prywatności. zgodną z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 182 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Warszawa, Anonse kobiet > Szukam sponsora

"małe szleństwo ;-)"

Witaj;-)
Mam na imię Lena, mieszkam w Warszawie stąd docelowo poszukują meżczyzny z tej części Polski. Dopuszczam możliwość poznania osoby z innego miasta ale wymagało by to większego zaangażowania obu stron.. ostatecznie jednak nie wykluczam takiego rozwiązania. Stawiam bowim na jakość relacji.. Moim nadrzędnym celem jest pozanie JEDNEGO wartościowego meżczyzny.... Czytajac to ogłoszenie z pewnoscią zastanawiasz sie jak wygladam.. otóż jestem wysoką 175/65, zielonooką, normalną (w najbardziej podstawowym tego słowa znaczeniu) kobietą; wrażliwą wykształconą (absolwentką kilku kierunkow studiów) o wysokiej kulturze osobistej. Jestem poukładaną emocjonalnie, tolerancyjną i otwartą na drugiego człowieka.. mlodą kobietą.
Ponadto niezależną singielką, która spełnia się w życiu zawodowym. Robię to co daje mi ogromną radość ale również uczy pokory do świata i codziennych wyzwań. Stale się rozwijam w wielu obszarach nie lubię bowiem stać w miejscu lub funkcjonowac bez wyznaczania celów... Cenię sobie bycie z drugim człowiekiem możliwość spotkania, rozmowy, wymiany poglądów, budowania doświadczenia...
Zatem jesli poszukujesz kobiety z starannie wyrzeźbionym ciałem z doczepianymi włosami, rzesami, pazokciami...której największym problemem jest dobór koloru sukienki lub zakup kolejnej torebki... to jedak Cię rozczaruję i sugeruję przejść do kolejnego ogłoszenia.
Oczekuję relacji opartej nie tylko na seksie, choć ten uważam że jest ważny, ale przede wszystkim na prawdziwej sympatii. Z czasem może nawet na przyjaźni sukcesywnie budowanej prze obie strony... Poszukuję na tym portalu mężczyzny opiekuńczego, wykształconego, kulturalnego, mądrego życiowo na poziomie. Uważam, że pożądanie zaczyna się w głowie, więc musi mnie pociągać przede wszystkim intelektualnie.... Szczególnie drażni mnie chamstwo, zmanierowanie i zarozumiałeść. Cenię sobie szacunek, bezpieczeńswto, kulturę, DYSKRECJĘ, i higienę. Ważne jest równeiż aby relacja ta opierała sie na braku ingerencji w sferę osobistą każdego z nas.
Zatem proszę o wiadomości szczere, które nie będą sprwadzały sie do zdawkowej informacji z wyszczególnioną kwotą... nie chcę bowiem abyć traktował mnie na zasadach miesiecznego kosztu.. Poproszę o wiadomosci zawierające (Twoj wiek, czym sie zajmujesz, zainteresowania oraz szczerze przedstawione oczekiwania bez zbędnego krygowania. Relacja ta bowiem jesli bedzie budowana na kłamstwie już na samym początku nie ma szansy na satysfakcjonującą obie strony kontynuację)
a i... przede wszystmim nie będę oceniała Ciebie, stąd mam prośbę abyś Ty nie oceniał mnie i mojej decyzji.. zatem jeśli po przeczytaniu powyższych informacji uważasz, że masz podobne oczekiwania, spostrzeżenia zapraszam do konwersacji .
Pozdrawiam Lenka;-)

Zdjęcie główne

← cofnij

ID: #122176
Podbity: 2017-09-12, 17:56

Anonse kobiet > Szukam sponsora
Warszawa, Mazowieckie , Cała polska

Pozostało Tobie dzisiaj do wyświetlenia kontaków: 3.

Jeżeli chcesz otrzymać BEZPŁATNIE dane tego anonsu. Poniżej podaj po prostu swój adres email, na który niezwłocznie wyślemy dane kontaktowe anonsu ID:122176

 

Zapoznałem(am) się z warunkami regulaminu i akceptuje je. (link otwiera się w nowym oknie)
Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email