BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2026_07/t/add-e36e0ae5-185047.jpg
zdjecia/2026_07/t/add-949a52c0-153834.jpg
zdjecia/2018_03/t/add-b48f775b-154258.jpg
zdjecia/2023_10/t/add-727919c2-192802.jpg
zdjecia/2026_06/t/add-483d4702-205151.jpg
zdjecia/2016_05/t/add-11683ba6-222743.jpg
zdjecia/2025_07/t/add-4400ab34-064054.jpg
zdjecia/2026_07/t/add-33440462-204023.jpg
zdjecia/2026_07/t/add-78af5fbc-190430.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Traffic Partner Limited Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na naszych stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań i dostosowania ich do twoich preferencji) Jednoczesnie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i zapoznałes się z naszą politykę prywatności. zgodną z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 182 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Warszawa, Anonse mężczyzn > Zasponsoruje

"mądrze i z klasą"

Dzień dobry,
zacznę o sobie, aby choć trochę przybliżyć siebie i ułatwić kontakt😉 - jestem aktualnie singlem i tego nie chcę zmieniać. Czuję się spełniony zawodowo na tyle, że nie muszę już niczego, choć czasami jeszcze czegoś chcę ;) Rozwijam swoje zainteresowania i lubię na to poświęcać czas. Jestem słowny i mimo wszystko odpowiedzialny - nie bawię się ludźmi i staram się ich nie ranić. A przy tym mam spore poczucie humoru i zdrowy dystans do siebie :)
Doceniam kobiety, które mają jakiś pomysł i odwagę, aby coś zmienić w swoim życiu. Dlatego cenię, a nie oceniam..
Jestem zdecydowany na sponsorowanie i na to przygotowany. Szukam stałej relacji opartej na dyskrecji, wzajemnym szacunku, poszanowaniu prywatności, bez przekraczania osobistych granic. Ale także opartej na wzajemnym zaufaniu i jakiejś nucie przyjaźni, bo trudno bez tego wyobrazić sobie bycie ze sobą na dłużej. Może brzmi to zbyt idealistycznie, ale naprawdę szukam takiej relacji, a nie szybkiej, fizycznej przyjemności - to można osiągnąć inaczej, oboje o tym wiemy..
Jeżeli poczujesz się bezpiecznie, to możesz wysłać zdjęcie, ale nie jest to konieczny warunek „na już”, sama zdecyduj, choć z pewnością dużo to nam ułatwi. Jasne, że wtedy ja odeślę swoje, abyś mogła dokonać pierwszej "selekcji" - choć b nie lubię tego słowa, ale tak to się dzieje, że musimy też sobie odpowiadać, zgodnie z naszymi typami urody… ;)
Jeżeli masz pytania, pytaj proszę. Myślę, że kwestie finansowe uzgodnimy szybko i sprawnie, bo są ważne i lepiej otwarcie o nich porozmawiać i mieć temat zamknięty.
pozdrawiam mile
j

Zdjęcie główne

← cofnij

ID: #108702
Podbity: 2026-05-30, 20:24

Anonse mężczyzn > Zasponsoruje
Warszawa, Mazowieckie

Pozostało Tobie dzisiaj do wyświetlenia kontaków: 3.

Jeżeli chcesz otrzymać BEZPŁATNIE dane tego anonsu. Poniżej podaj po prostu swój adres email, na który niezwłocznie wyślemy dane kontaktowe anonsu ID:108702

 

Zapoznałem(am) się z warunkami regulaminu i akceptuje je. (link otwiera się w nowym oknie)
Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email