Strony tylko dla dorosłych !
UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Traffic Partner Limited Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na naszych stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań i dostosowania ich do twoich preferencji) Jednoczesnie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i zapoznałes się z naszą politykę prywatności. zgodną z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
Warszawa, Anonse kobiet > Szukam stałego sponsora
"szukam mężczyzny...do dłuższej relacji"
Szukam mężczyzny z klasą do stałej relacji opartej na zrozumieniu, sympatii. Jestem atrakcyjną brunetką, szczupłą, wysportowaną, długie włosy. Jestem osobą wykształconą, zadbaną i eleganską. Mam klasę.
Znalazłam się na tej stronie, ponieważ po długim nieudanym związku, postanowiłam ze nie jestem gotowa na nowy związek, jednak brakuje mi mężczyzny, z którym poczuje się kobieco, który zadba o moje potrzeby kobiece typu: prezenty i wsparcie finansowe. Jestem normalną dziewczyną. Nie spotykam sie z każdym. Poszukuję ciekawej znajomości. Lubie sex, lubie też dbać o to żeby zawsze być sexy...tylko musisz mi się spodobać;) Jestem osobą aktywną, mogę też towarzyszyć Tobie w spotkaniach biznesowych, lubie wychodzić do restauracji, może to też być związek oparty na dyskrecji.
Mam 23 lata, 172 cm, 51 kg.
Znam swoją wartość. Od niedawna jestem w Warszawie, praktycznie nie mam tu znajomych. Potrzebuje wsparcia żeby móc sie rozwijać. Chciałam podkreślić, że zależy mi tylko na stałej relacji, ponieważ dbam o siebie i tego samego oczekuje. Jestem tutaj nowa, więc czekam tylko na poważne propozycje.

← cofnij
ID: #107735
Podbity: 2015-07-30, 16:53
Anonse kobiet > Szukam stałego sponsora
Warszawa,
Mazowieckie
Kontakt natychmiastowy, bez logowania.
Zamieszczająca/y anons zadecydował(a), że jego/jej dane kontaktowe będą widoczne dopiero po weryfikacji SMS
Aby otrzymać anonimowo smsem zwrotnym dane kontaktowe do tej osoby
wyślij 1 sms o treści ANSSS.107735.G na numer 92590
Dane kontaktowe otrzymasz SMS-em zwrotnym, Jeżeli nie będziesz mógł skontaktować się z wybraną osobą napisz do nas email na adres kontakt@sponsoraszukam.pl wysyłając ID anonsu,nazwę strony,pierwsze 6 cyfr numeru telefonu komórkowego z którego był wysłany SMS oraz date jego nadania. Żadnego emeila nie pozostawiamy bez odpowiedzi, każdą uzasadnioną reklamację rozpatrujemy pozytywnie
Twój numer z którego wysyłasz sms nie jest nigdzie przechowywany i udostępniany. Gwarantujemy pełną anonimowość. aby wejść do SEKRETNEJ STREFY dla WYBRANYCH . USŁUGA JEST PRZEZNACZONA JEDYNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH. PO WYSŁANIU SMSA OTRZYMASZ PEŁNY DOSTĘP DO DANYCH KONTAKTWOWYCH TEGO ANONSU W POSTACI EMEILA LUB/I TELEFONU. PROCEDURA OTRZYMANIA KONTAKTU NASTĘPUJE POPRZEZ ZŁOŻENIE OŚWIADCZENIA O BYCIU OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ, WYSŁANIA SMSA O WARTOŚCI 30,75 zł BRUTTO ORAZ AKCEPTACJI REGULAMINU I POTWIERDZENIA NIE UDOSTĘPNIANIA OTRZYMANEGO KONTAKTU OSOBOM TRZECIM

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?