BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2017_04/t/add-45d009c0-121721.jpg
zdjecia/2021_05/t/add-d9a2b684-112823.jpg
zdjecia/2020_07/t/add-b9f9ff63-143842.jpg
zdjecia/2020_09/t/add-47460cae-145734.jpg
zdjecia/2020_11/t/add-1c77dfe2-130113.jpg
zdjecia/2021_05/t/add-399ad56a-003854.jpg
zdjecia/2018_02/t/add-90df5905-133226.jpg
zdjecia/2021_04/t/add-5c0cb25c-172917.jpg
zdjecia/2021_04/t/add-094791a2-181559.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Traffic Partner Limited Twoich danych osobowych, które udostępniasz w historii przeglądania stron i aplikacji internetowych, w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na naszych stronach internetowych i w aplikacjach w celu ustalenia Twoich potencjalnych zainteresowań i dostosowania ich do twoich preferencji) Jednoczesnie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i zapoznałes się z naszą politykę prywatności. zgodną z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 182 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Poznań, Anonse mężczyzn

"Poznam kochankę/przyjaciółkę do przyjacielskiej relacji sponsorowanej"

Cześć!

Będzie trochę obszernie, by pokazać kogo i czego szukam. Jeżeli dasz radę to przeczytać i zrobiłaś to ze 101 procentowym zrozumieniem, oraz jesteś zainteresowana, to jeszcze raz przemyśl odpowiedź i kolejny raz, kolejny raz, co niestety nie daje gwarancji zrozumienia, ale powinno być lepiej. Chciałbym kogoś poznać, a nie pisać i pisać , bo chyba tu jesteśmy po to by kogoś poznać :) Proszę o realną odpowiedź naprawdę zainteresowanej kobiety!!! :) JESZCZE RAZ PROSZĘ O REALNĄ I PRZEMYŚLANĄ ODPOWIEDŹ, BARDZO PRZEMYŚLANĄ, by szanować także mój czas i swój. Jeśli szukamy siebie to chciałbym umówić spotkanie bez zwlekania tygodniami, bo albo kogoś szukamy, albo nie :) Dajmy sobie szansę na naszą intymną relację :)

Na początek zacznę od swojej skromnej osoby :)
Jestem młodym mężczyzną. Mam 35 lat. Na co dzień oczywiście pracuję, mam pasje, zainteresowania. Jestem singlem z wyboru, nie szukam związku (na razie przynajmniej), ale to nie znaczy że nie szukam przyjaźni, ciepła itp. Jestem kulturalnym, inteligentnym, spokojnym, niezwykle sympatycznym, szczerym, dbającym o higienę, o bardzo miłym usposobieniu mężczyzną. Nie jestem typem, który skacze z kwiatka na kwiatek. Cechuje mnie lojalność, poważne podejście do drugiej osoby, szacunek, szczerość. Z cech wyglądu- nie jestem amantem w typie Justina Biebera, czy latynoskiego amanta- normalny, zwyczajny, przeciętny facet, 183 cm wzrostu, oczy niebieskie, ciemny blondyn. Raczej męski, zwyczajny przedstawiciel męskiego gatunku, choć typ indywidualisty:) Lojalny i godny zaufania, realny i zdecydowany zarazem na znajomość. Mam w sobie sporo empatii, ciepła, ale i ostrożności

A kogo chciałbym poznać? Szukam kobiety z Poznania, albo z poza (jeśli miasto Ci odpowiada na spotkania), w wieku 19-45 lat. Interesuje mnie kobieta sympatyczna z natury, pogodna, ciepła, szczera, godna zaufania, nie zadufana w sobie, która potrafi w takiej relacji dać coś od siebie, w seksie ciut uległa, ale też potrafiąca wyjść z inicjatywą. Taka z którą można porozmawiać i spełniać się erotycznie na wielu płaszczyznach. Nie mam typu wyglądu- jeżeli znajdziemy wspólny język, dobrze będziemy czuć się ze sobą, to naprawdę może wystarczyć. Mam słabość ogromną tylko niestety może do dłuższych włosów (albo chociaż średnich). Także nie musisz być super pięknością. Szukam kogoś lojalnego i godnego zaufania. Chciałbym byś też szukała tylko stałej znajomości i jednego partnera, bo naprawdę nie mam ochoty na znajomość z kimś kto zmienia partnerów jak rękawiczki. Nie toleruję rozwiązłości w żadnym aspekcie... żadnym. Spotykamy się tylko ze sobą. Wolałbym do takiej znajomości poznać singielkę, w miarę dyspozycyjną czasowo, najlepiej bez dzieci, chyba że w miarę samodzielne. Na pewno nie szukam profesjonalistki, osoby nieszczerej, wyrachowanej, szukającej tylko "kasy". Podkreślę, że nie musisz być modelką, czy pięknością, bo nie takiej tylko szukam, a wręcz nie szukam kogoś bardzo atrakcyjnego. Miło by było poznać zwyczajną po prostu kobietę :) Zaznaczam, że naprawdę w porównaniu do innych facetów na tym portalu nie szukam miss świata- nie ma dla mnie znaczenia czy masz wielkie cycki i tym podobne. Słowo "atrakcyjna" na mnie nie działa, ale szczerość, miłe usposobienie, pogoda ducha- już tak! Bardziej charakter niż atrakcyjna powłoka mnie przyciągnie

Interesuje mnie tylko stała znajomość/relacja w stylu kochanek/kochanka/przyjaciele. Szukam przyjaciółki i kochanki w jednym. Chciałbym by relacja oparta była na wzajemnej sympatii, rozmowie, seksie, namiętności, pikanterii, bliskości, erotyce, cieple, uśmiechu. Jeśli szukasz spotkań na godzinę, dwie, to nie pisz proszę. Nie szukam pośpiechu i szybkich numerków. Myślę, że zapoznawcze kawki nie są potrzebne, ponieważ jesteśmy dorośli i świadomi, a po wymianie mailowej już coś będziemy wiedzieć. Optuję by wymienić się numerami, jeśli po kilku mailach poczujemy, że to jest "to" (będzie to na pewno lepsze dla szybkiego kontaktu). Jeśli zamierzasz odpisywać po kilkunastu godzinach, to szanujmy swój czas. Na pewno to
nie ułatwi kontaktu i korespondencji.
Spotkanie mogę zaproponować w apartamencie, hotelu, czy mieszkaniu do wynajęcia, w przypadku lockdownu- miejsce nie będzie chyba problem.
Miło byłoby spotykać się kilka razy w miesiącu. Spotkania tylko i wyłącznie w Poznaniu- weź to pod uwagę proszę, gdy zechcesz napisać. Jeżeli się umówimy, to nie zostaniesz wystawiona, oszukana i tym podobne, ponieważ i ja szanuje ciebie i twój czas

Co do sfery intymnej, to szukam kobiety ciut uległej, ale też lubiącej wyjść z inicjatywą, a już na pewno osoby ciepłej. Połączenie pikanterii i czułości jest chyba najlepsze- w jednej chwili to może być sprowadzenie cię na kolana i posuwanie w usta do orgazmu, czy seks od tyłu z klapsem, a potem czułe przytulenie i pocałunek.
Lubię i seks od tyłu, dać klapsa, jak i czułe pocałunki i przytulenie.
Szukam kogoś kto uwielbia seks oralny i lubi to samo co ja- oral z połykiem (uwielbiam to i mnie podnieca), face fuck, minetkę, 69 (kocham), rimming w twoją stronę. Lubię dużo pieszczot, wzajemnego dotyku, zaangażowania w łóżku.
Jestem czułym człowiekiem, więc chciałbym by było dużo bliskości zarazem, nie tylko pikanterii. Zależy mi naprawdę na przyjaźni i polubieniu się, co na pewno na takim portalu będzie trudne, ale mam nadzieję że wykonalne. Weź proszę pod uwagę preferencje erotyczne, bo to też istotne- nie ma się co oszukiwać. Z drugiej strony zaznaczam że jakaś przemoc/chore BDSM jest wykluczone, ale zdrowa delikatna dominacja, czy jakieś jej elementy, które dodadzą pikanterii- tak... jak najbardziej

Mogę zaproponować wsparcie finansowe, bo zapewne o to ci też będzie chodzić. Oferuję taką pomoc, ale nie chciałbym być potraktowany jak bankomat (też jestem człowiekiem), wyciskany jak cytryna. Jak masz wymagania z kosmosu, niczym księżniczka, to się nie dogadamy. To trudny temat, więc podejmiemy go w prywatnej korespondencji. Ze wszystkim można dojść do porozumienia :)
Miło gdybym nie był traktowany mechanicznie, a jak bliski przyjaciel :) Też uważam się za wartościowego człowieka, a nie kawałek karty kredytowej (pamiętaj że po drugie stronie jest też człowiek). Jeśli masz finansowe wymagania z kosmosu, to omiń ten anons. Oprócz wsparcia finansowego to daję swoją przyjaźń, czas, uwagę... Mam nadzieję, że to też coś jeszcze znaczy w tych czasach. Miło, jeśli masz oczekiwania finansowe, potrafisz je jakoś określić :) Nie jestem ściemniaczem z kilkoma firmami, który oferuje ogromne sumy, by wyłudzić zdjęcia tylko, a takich na tym portalu pełno.

Do tego momentu pewnie wymięknie z 99 proc kobiet (za dużo się rozpisałem), ale w tym momencie wiesz już czy warto napisać do mnie, czy nie.
Zaznaczam, że szukam tylko jednej kobiety, tylko stałej znajomości, tylko opartej na przyjaźni. Oczywiście szanujemy swoje życie prywatne, na tyle na ile sobie pozwolimy, ale miło poza spotkaniami będzie wymienić czasem jakiegoś sms itp. To mała, acz miła naprawdę rzecz :) Łatwiej będzie wtedy chyba zbudować coś fajnego :)

Fajnie jak na spotkaniu będziemy traktować się z pełną atencją. Oprócz wsparcia finansowego, to daję Ci swój czas, zaangażowanie, siebie i zrozumienie. Tego oczekuję też.
Jak się polubimy, to zyskasz lojalnego przyjaciela na dłużej!

Na koniec bardzo proszę o kontakt tylko zainteresowaną kobietę i zdecydowaną kobietę na taką relację. Jestem realnym mężczyzną, więc nie chciałbym pisać kilka tygodni, by potem druga strona się rozmyśliła.
Co do czasu spotkań, to pasują mi popołudnia i wczesne wieczory, ale to temat do dogadania :) Miło było by przynajmniej 3 godziny spędzać ze sobą... chyba że zechcesz dłużej

Bardzo proszę o opisanie swojej osoby, bez lakonicznej wiadomości :) Foto odsyłam tylko w rewanżu jeśli zechcesz się wymienić.

Podsumowując... Jeżeli szukasz przyjaciela, relacji na dłużej, erotyki, pieszczot, towarzystwa, wsparcia, to śmiało pisz, poznajmy się... Chciałbym byśmy od razu podeszli do siebie bez napięcia, na luzie, z otwartością :)

Jeszcze raz proszę o przemyślaną odpowiedź i poszanowanie mojego czasu, choć się powtarzam w tym aspekcie, ale może to coś da, a także zrozumienie treści ogłoszenia- szukam realnej znajomości. Kiedy Cię poznam, to anons usuwam, chociaż raczej nie mam złudzeń, że poznam tu kobietę realną, szczerą i pasującą do anonsu... ale może się uda, może warto próbować, pomimo tego że niestety nikt nie przeczytał tego anonsu ze zrozumieniem... nikt dosłownie! :) Na miłą i sensowną odpowiedź na pewno odpowiem.
Anons będzie usunięty, kiedy kogoś poznam

Pozdrawiam ciepło!!!

Zdjęcie główne

← cofnij

ID: #138803
Podbity: 2021-05-08, 10:38

Anonse mężczyzn
Poznań, Wielkopolskie

Pozostało Tobie dzisiaj do wyświetlenia kontaków: 1.

Moje preferencje

Cel spotkania: Tylko stały układ | Upodobania: Sex oralny, Sex tradycyjny, Sex hiszpański, Klapsy, Szarpanie za włosy, Ostre słówka, Deep throat, Rimming, Dominacja, Studentka, Singielka, Wynagrodzenie za spotkanie, Dominujący/a,

Mój wygląd: wzrost: 0 cm | waga: 0 kg

Preferowane godziny kontaktu: Poniedziałek - Piątek: Dowolne, Sobota: Dowolne, Niedziela: Dowolne

Zdjęcia


Dodatkowe galerie

Ten użytkownik nie ma dodatkowych galerii.

ikona podbij ikona edytuj ikona zgłoś nadużycie

Kolejne anonse ...

W życiu ważne sa tylko chwile
Poznań
Fantazje - Roleplay - Dyskrecja
Poznań
Szukam przyjaciółki
Poznań
Szukam i szukam :)
Poznań
Atrakcyjny weekend
Władysławowo
zdjecia/2018_02/t/add-36ca606a-201328.jpg
Poznań
co do fizyczności kobiety której poszukuje
Poznań
ExtraOrdinary
Poznań
Poszukiwana dziewczyna z klasa:-)
Poznań
zdjecia/2016_02/t/add-91a49689-201038.jpg
Poznań
TYLKO WARIACI NA TYM ŚWIECIE SĄ COŚ WARCI
Poznań
lubię gdy partnerka w alkowie bywa uległa
Poznań
szukam tylko jednej dziewczyny na dłuższą znajomość
Poznań
szukam kobiet na sex z poznania
Kwilcz
poznam kobietę która uwielbia być pieszczona
Poznań

Zgłoszenie jest monitorowane, Twój adres IP jest logowany.

Email (wymagane):

Krótkie wyjaśnienie (opcjonalne):

ikona zgłoś nadużycie

Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email