BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2014_05/t/add-2afd7716-105559.jpg
zdjecia/2017_05/t/add-78152e27-114754.jpg
zdjecia/2017_05/t/add-79b3f345-192248.jpg
zdjecia/2017_05/t/add-ad6c2c46-140858.jpg
zdjecia/2017_05/t/add-ea331a8e-210555.jpg
zdjecia/2015_12/t/add-a3647862-152155.jpg
zdjecia/2017_04/t/add-45d009c0-121721.jpg
zdjecia/2017_05/t/add-8d42e6df-230644.jpg
zdjecia/2017_05/t/add-ac23368a-202038.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i politykę prywatności.

 

Podaj swój adres email żeby wejść dalej:

Adres email: Płeć:

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 182 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Warszawa, Anonse kobiet > Szukam stałego sponsora

"okrętem i chcesz poznać dziewczyną młodą"

Hej, zajrzyj do mnie …
Kim jestem? Życiową szczęściarą(o ile szczęściem jest zdrowie, uroda, młodość),bez długów, kredytów, fobii...za to z burzą włosów i pomysłów:)Nie jestem w żadnym związku, całkiem dobrze czuję się jako singielka i nie marzę o rycerzu na białym koniu...Pracuję, uczę się chciałabym zwiedzać świat, rozwijać zainteresowania i snuję plany, jak każda młoda dziewczyna...ale nie czarujmy się, marzenia kosztują i żeby mogły się zrealizować potrzebuję sponsora....dlatego szukam. Spróbuję anons potraktować krótko, konkretnie, nie jak koło ratunkowe...ale kolejną z możliwości jakie daje współczesna technika.
Profil Mężczyzny poszukiwanego - zamożny, bogaty w doświadczenia życiowe i pomysły, rozsądny ale z nutką szaleństwa...Starszy ode mnie minimum o...? , tak więc po czterdziestce ,wykształcony i kulturalny. Bon vivant, cieszący się życiem i potrafiący z niego korzystać, stabilny emocjonalnie, uczciwy i dyskretny. Interesuje mnie znajomość z człowiekiem słownym, takim, który nie znika po paru mailach, lojalnym, wiedzącym, czym jest sponsoring i nie mylącym go z małżeństwem lub prostytucją. Jeżeli jesteś tak ja sam swoim sterem, żeglarzem i okrętem i chcesz poznać dziewczyną młodą, zgrabną, atrakcyjną wizualnie i intelektualnie, z pewnością trafiłeś na odpowiedni anons. Cenisz zdrowy styl życia, aktywne spędzanie czasu, kolekcjonujesz wspomnienia, a nie panienki...z pewnością znajdziemy wspólny język.
Zdaję sobie sprawę, że stawiam wysoko poprzeczkę, ale naprawdę zależy mi na jakości naszej relacji, a nie sztampowym ...seks..kasa i bye,bye. Skoro oboje zdecydowaliśmy się na sponsoring, niech to będzie fajny układ w najwyższym wydaniu, który da nam tez pozytywne emocje, fajne wspomnienia i wzajemny szacunek, a nie tylko niesmak i wyrzuty sumienia. Wiem, że ten portal, jak i jemu pokrewne to miejsce specyficzne i podłe...ale jestem przekonana, że zaglądają tez tutaj fajni, wartościowi faceci, a nie tylko erotyczni frustraci i znudzeni mężowie szukający powiewu świeżości w ramionach 18latek:)
Proponuję czytelny, jasny, uczciwy układ z odrobiną pieprzu i wanilii, najchętniej z kimś wolnym, zdrowym i naprawdę dyskretnym...To tyle i aż tyle!:)Liczę na pozytywny odbiór mojego ogłoszenia i szybki kontakt... Nie wykluczam, że pierwsze espresso będzie niewiadomą więc niczego nie obiecuję póki się nie spotkamy. Jeśli Ty również jesteś spragniony rozmowy, pieszczot, pocałunków, przyjemnego seksu i chciałbyś zacząć oglądać zachód słońca dwiema parami oczu napisz proszę do mnie .

Zdjęcie główne

← cofnij

ID: #86292
Podbity: 2013-09-29, 23:12

Anonse kobiet > Szukam stałego sponsora
Warszawa, Mazowieckie

Kontakt natychmiastowy, bez logowania.

Zamieszczająca/y anons zadecydował(a), że jego/jej dane kontaktowe będą widoczne dopiero po weryfikacji SMS

Aby otrzymać anonimowo smsem zwrotnym dane kontaktowe do tej osoby

wyślij 1 sms o treści ANSSS.86292.G na numer 92590

Dane kontaktowe otrzymasz SMS-em zwrotnym, Jeżeli nie będziesz mógł skontaktować się z wybraną osobą napisz do nas email na adres kontakt@sponsoraszukam.pl wysyłając ID anonsu,nazwę strony,pierwsze 6 cyfr numeru telefonu komórkowego z którego był wysłany SMS oraz date jego nadania. Żadnego emeila nie pozostawiamy bez odpowiedzi, każdą uzasadnioną reklamację rozpatrujemy pozytywnie

Twój numer z którego wysyłasz sms nie jest nigdzie przechowywany i udostępniany. Gwarantujemy pełną anonimowość. aby wejść do SEKRETNEJ STREFY dla WYBRANYCH .
USŁUGA JEST PRZEZNACZONA JEDYNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.
PO WYSŁANIU SMSA OTRZYMASZ PEŁNY DOSTĘP DO DANYCH KONTAKTWOWYCH TEGO ANONSU W POSTACI EMEILA LUB/I TELEFONU. PROCEDURA OTRZYMANIA KONTAKTU NASTĘPUJE POPRZEZ ZŁOŻENIE OŚWIADCZENIA O BYCIU OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ, WYSŁANIA SMSA O WARTOŚCI 30,75 zł BRUTTO ORAZ AKCEPTACJI REGULAMINU I POTWIERDZENIA NIE UDOSTĘPNIANIA OTRZYMANEGO KONTAKTU OSOBOM TRZECIM


Jeśli posiadasz kupon na kontakt, wpisz go tutaj i wybierz "Zrealizuj kupon i pokaż kontakt":

Jeżeli chcesz kupić hurtem kupony na kontakt, kliknij tutaj.

Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email

#klikniecie w pokaz kontakt (bez jego pobrania )#TU KOD DESKTOP